Agáta Hanychová půjde pod kudlu: Estetický zákrok zvažovala už delší dobu

Agáta Hanychová

Influencerka Agáta Hanychová (38) se už před rokem nechala slyšet, že plánuje několik estetických úprav, konkrétně měla na mysli úpravu očních víček a botox. Jak prozradila na svých sociálních sítích, nyní se rozhodla, že nastal čas na úpravu víček.

Agáta Hanychová má poslední dobou spoustu práce, do toho navíc vede v jednu dobu dvě soudní bitvy proti tatínkům svých dcer. Přesto si však našla čas na slib, který dala sama sobě už před nějakou dobou, a to jít na estetický zákrok.

Povislá víčka Agátu trápí už delší dobu, nejspíš i proto poslední dobou čím dál častěji využívá filtry na sociálních sítích – aby své nedostatky jednoduše zakryla. Bohužel to však má spíš opačný účinek.

Operace očních víček člověka často výrazně změní v obličeji, ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát. Samozřejmostí je i výrazně mladší vizáž, což je pravděpodobně Agátin cíl.

Agáta neprozradila, kdy přesně se na zákrok chystá, jedno je však jisté: Jakmile se jí všechno zahojí, bude téměř k nepoznání. Na výsledek si ale budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!