Belladonna z pořadu Na lovu: My jsme celá chytrá rodina

Viktorie Mertová

Oblíbený pořad Na lovu, který moderuje Ondřej Sokol (52), se těší velké oblibě. Napadlo vás ale někdy to, jak se k pořadu dostali samotní lovci? To o sobě prozradila týdeníku Sedmička Viktorie Mertová (33), která v pořadu vystupuje jako Belladonna.

Pracuje jako vysokoškolská učitelka, stará se o pětiletou dceru Magdalenku a občas si odskočí na natáčení pořadu Na lovu, kam si podle svých slov chodí odpočinout. Ačkoliv má Viktorie známé rodiče, sama rozhodně nepočítala s tím, že by ji někdy mohly proslavit její znalosti. „To je šance jedna k milionu, že se něco takového stane, takže mi to přijde hodně legrační,“ přiznala otevřeně v rozhovoru pro výše zmíněný týdeník.

Viktorie se ale na pozici lovce v pořadu nehlásila. Ve skutečnosti se hlásila na místo soutěžícího, protože si chtěla otestovat své znalosti. Kvůli penězům se tam však nehlásila. „Mně přijde, že když tam člověk jde za penězi, je potom zklamanější z případného neúspěchu. Pro mě je daleko lepší ten pocit ze samotného zážitku, to je mnohem cennější“.

Viktorie přiznala, že v její rodině rozhodně není chytrá jen ona, ale i její sestra, která ji poráží ve všech deskových hrách. „My jsme celá chytrá rodina, jsme rovnocenní,“ dodala.

Sbírání vědomostí Viktorie započala už jako malá holka. „Já jsem pořád jen četla, přečetla jsem asi tisíc knih. Četla jsem už od tří let, to jsem měla v životě asi nejvíce volného času,“ prozradila pro deník Aha!.

Zdroj: Autorský text, redakce, Týdeník Sedmička, Aha!; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!