Agáta Hanychová pod nátlakem podepsala Soukupův návrh o dceři a pak se psychicky zhroutila: Už na to nemám sílu, svěřila se

jaromír soukup, agáta hanychová

Ačkoliv během velikonočních svátků učinila Agáta Hanychová (38) pro někoho překvapivý krok a své bývalé partnery a otce svých dvou dcer, Mii a Rozárky, na svém Instagramu veřejně vyzvala, aby ukončili soudní tahanice týkající se péče o jejich nezletilé děti. Netušila však, že Jaromír Soukup (55) situace využije a spolu se svou advokátkou během víkendu vytvoří dohodu, která pro Agátu ani v nejmenším nebude výhodná.

Podnikatelka a hojně sledovaná influencerka byla odhodlaná přistoupit na veškeré požadavky, které oba pánové u soudu v minulosti přednesli. S čím ale nepočítala, přišlo po zveřejnění příspěvku až nečekaně brzy – Jaromír Soukup ve spolupráci se svou advokátkou vytvořil během Velikonoc zcela novou dohodu, která nastavuje péči o společnou dcerku Rozárku. Jak mediální magnát potvrdil redakci deníku Blesk, na výzvu Hanychové s radostí zareagoval: „Velmi rádi jsme na tuto výzvu reagovali a už v průběhu svátků jsme poslali s mou právničkou návrh dohody“.

Vytvořenou dohodu Hanychová skutečně obdržela a kvůli psychickému nátlaku, který na ni byl v posledních měsících ze strany Soukupa neustále kladen, ji i následně podepsala. Co bylo obsahem oné smlouvy se můžeme pouze domnívat, co je ale jisté, je, že pro Hanychovou v ní nebylo výhodné téměř nic. Jak se modelka svěřila redakci Super, návrh o péči podepsat musela, jinak by se kvůli Soukupově chování v brzké době utrápila: „Podepsala jsem dohodu, abych neumřela, jinak by mě utrápil. Je absolutně nevýhodná pro všechny, pro mě, pro moje děti,“ dodala ztrápeně.

Svůj podíl na odevzdanosti Hanychové může mít i skutečnost, že její právní zástupkyně známé influencerce pohrozila, že pokud dohodu nepodepíše, jejich spolupráce končí. Zda jsou dohady pravdivé se nejspíše nedozvíme, neboť Hanychová nechtěla situaci dále komentovat.

Dodala pouze, že doufá, že podpisem smlouvy skončí veškerá soudní stání se Soukupem, kterých v posledních dvou týdnech absolvovala hned několik: „Já mu to dala podepsané, ale ještě mi to nazpátek podepsané nedal. Nevím, proč mi to nedal podepsané hned také, když šlo o jeho podmínky, které jsem ochotná splnit“. Záleží tak pouze na Soukupovi, zda soudní tahanice týkající se péče o společnou dceru Rozárku ukončí podpisem dohody, kterou navrhl tak, aby vyhovovala především jemu.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!