Tereza Ramba prozradila, proč ji na Andělech partner vynášel ven

Tereza Ramba

Mnozí si mysleli, že to Tereza Ramba (34) na Andělech přehnala s alkoholem. Její partner Matyáš (34) ji totiž musel vynést ven. Ačkoliv měl jejich stůl praskat pod tíhou alkoholu, herečka naznačila, že důvod byl jiný.

Nebylo by nic zvláštního, kdyby to herečka na Andělech tak trochu přehnala s alkoholem. Ostatně by určitě nebyla jediná. Jak už to bývá, na podobných akcích alkohol vždy teče proudem a celebrity si často při odchodu domů udělají pořádnou ostudu. V případě Terezy, kterou partner jako pravý gentleman odnesl v náručí, se tedy ve vzduchu vznášel otazník. Přehnala to herečka s alkoholem, nebo ne?

Jelikož fotografie, kde ji partner nese v náručí k autu, obletěly internet, herečka nejspíš cítila povinnost se k tomu vyjádřit. A to taky udělala. Nejvíc díky tobě, Matyáši, ne za to, že jsi zase nikoho nepoznal, nechtěl ses fotit a zakázal jsi mi další drink, ne za to, že jsi mě odnesl do auta, protože ty boty jsou krásný, ale chodit se v nich nedá! Ale za to, že jsi mi ráno po probuzení, když jsem, naprosto nesebekriticky řečeno, vypadala jako zombie, řekl: Vypadáš jako včera. Jsi moje bezpečí, napsala na své sociální sítě.

Herečka má ve svém partnerovi nepochybně velkou oporu, ať už to na Andělech dopadlo jakkoliv. Jaká byla skutečnost, to už nejspíš nikdo netuší. Přece jen, kdyby to herečka s alkoholem nepřehnala, nejspíš by si lodičky sundala a k autu došla bosky.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!