Selena Gomez sdílela fotografii bez makeupu: Světu ukázala realitu všedních dní

selena gomez

Zpěvačka Selena Gomez je všeobecně velmi oblíbená pro svou laskavost a pozitivní přístup k životu. Před nedávnem sdílela na svých sociálních sítích fotografii bez makeupu, díky které světu ukázala realitu všedních dní.

Selena Gomez je aktuálně nejsledovanější žena na Instagramu, možná právě díky tomu, že nemá problém sdílet fotografii bez makeupu. V minulosti měla nejvíce sledujících podnikatelka Kylie Jenner, která má však do přirozenosti daleko – a možná proto ji Selena ve sledovanosti předběhla o asi 27 milionů sledujících.

Selena Gomez má podobně jako Kylie svou vlastní kosmetickou značku s názvem Rare Beauty, která se okamžitě stala oblíbenou po celém světě. I přesto však nemá sebemenší problém na sociálních sítích ukázat, že i celebrity mají rozšířené póry, že sama občas bojuje se začervenáním a někdy se jí na obličeji objeví i nějaký ten pupínek.

Na fotografii má zpěvačka pouze umělé řasy, jinak se ukázala v celé své přirozené kráse. A má jí skutečně na rozdávání! Její fanoušci v komentářích velice oceňují, že se nebojí ukázat svou tvář bez makeupu a filtrů, protože to už se v dnešní době na sociálních sítích, zejména u celebrit, příliš často nevidí.

Zdroj: Redakce, Instagram; Náhledový obrázek: gracie otto/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!