Miley Cyrus nafotila snímky, na kterých ukazuje perfektní postavu: Podle fanoušků jsou divné

miley cyrus

Zpěvačka Miley Cyrus (30) si užívá úspěch, který sklidila její píseň Flowers z nejnovějšího alba Endless Summer Vacation. Poslední dobou sdílí jednu fotografii za druhou, na kterých ukazuje svou perfektní postavu.

Pro světoznámý časopis nafotila snímky, které berou dech. Zpěvačka má totiž skvělou postavu, kterou by jí mohl kdekdo závidět. Ačkoliv dostala na jednu z nejnovějších fotografií spoustu pozitivních reakcí, tak se objevilo i plno negativních.

Podle některých komentujících jsou zpěvaččiny pózy přinejmenším divné. „Proč jste použili tuhle fotku? Je to příšerné,“ obul se do časopisu a zpěvačky jeden ze sledujících. „Tohle je nevhodné,“ psal další.

Pod fotografií se sešla spousta lidí, kteří si dělali legraci ze zpěvaččiných intimních partií, které působí příliš dokonale, tudíž údajně prošly photoshopem.

Zpěvačka se ke komentářům nijak nevyjádřila a je dost možné, že si s nimi vůbec neláme hlavu. Přece jen nafotila snímky pro světově oblíbený časopis, a to je samo o sobě velký úspěch.

Zdroj: Redakce, Instagram; Náhledový obrázek: Raphael Pour-Hashemi/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!