Pavlína Pořízková se sesypala v hotelu: Má přítele, ale myslela na manžela

pavlína pořízková

Modelka Pavlína Pořízková už má sice nového přítele, jenže stará láska nerezaví. Když se vydala do hotelu, ve kterém kdysi byla se svým manželem, sesypala se ve výtahu.

S Ricem Ocaskem (†75) se před čtyřmi lety rozváděla a oba měli své vlastní životy. Ještě než se stihl rozvod dokončit, tak zemřel. Modelka má s Ricem dvě děti a možná o to je pro ni celá situace emotivnější.

Pavlína často sdílí své pocity na sociálních sítích a ani tentokrát tomu nebylo jinak. „Před pár týdny jsem propagovala svou knihu v Chicagu, a tak jsem strávila jednu noc v hotelu Peninsula. Vešla jsem dovnitř, myslela jsem na tu událost, co mě čekala… a bum. Ve vestibulu, ve které jsem se ocitla, jsem naposledy byla s manželem. A s našimi dvěma syny. Tady jsme udělali poslední rodinné vánoční foto,“ prozradila na svém Instagramu.

„Byla to rána do břicha. Zapadla jsem do výtahu, a jakmile se dveře zavřely, rozplakala jsem se,“ přiznala. Pavlína má sice už nějakou dobu přítele a vypadá šťastně, ztráta milovaného člověka však bolí velmi dlouho, a někdy nepřestane bolet vůbec.

Zdroj: Instagram, redakce; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!