Pavla Tomicová ze seriálu ZOO opět rozdává úsměvy: Nejhorší období má prý za sebou a těší se na novou roli

Herečka Pavla Tomicová v posledním roce zažila těžký pád na dno. Opustil ji manžel a pořídil si dítě s výrazně mladší herečkou, Kristýnou Kociánovou. Špatná psychika se podepsala na jejím vzhledu a oblíbená herečka se tak změnila všem přímo před očima. Podle všeho se ale konečně cítí v pořádku a opět rozdává úsměvy na všechny strany.

Ačkoliv před pár týdny kolovaly zvěsti, že se Pavla Tomicová opět zhroutila, pravda je prý trochu jiná. Podle slov její blízké kamarádky se již několik měsíců cítí nad věcí a za smutnou kapitolou života udělala tlustou čáru.

Pavla se z toho dostala. A dala se do kupy psychicky i zdravotně. Úplně v pohodě už je tak tři měsíce. Chvilku to sice trvalo, ale dnes už je to zase stará dobrá vysmátá holka,“ svěřila se v březnu webu eXtra.cz.

Nyní tato slova potvrdila sama herečka, která na tiskové konferenci k Letním shakespearovským slavnostem zářila a její na tváři nechyběly spokojené úsměvy. Jak se zdá, práce ji momentálně dává zapomenout na životní strasti.

Objeví se ve hře Jak se vám líbí. „Role bude menší, jsem za to strašně ráda, neumím si to jinak představit, při tom náporu představení. Obdivuji kolegy, kteří šli do větších rolí. Moje role mi je hrozně sympatická, je to Audrey, pasačka koz a ovcí, a potká lásku,“ svěřila se Super.cz 

Doufejme, že lásku znovu potká i v reálném životě. Rozhodně by si to zasloužila!

Zdroje: eXtra.cz, Super.cz; Náhledový obrázek: Lawrence Lansing/Wikimedia Commons

error: Content is protected !!