Pavla Tomicová náhle skončila v seriálu ZOO: Na natáčení přestala chodit

Pavla Tomicová

Ačkoliv Pavla Tomicová (61) patří mezi oblíbené herečky v seriálu ZOO, diváci ji s největší pravděpodobností na televizních obrazovkách již neuvidí, protože na natáčení přestala chodit. Nakonec sama potvrdila, že končí.

Pro Pavlu Tomicovou je natáčení seriálu ZOO nepochybně velmi slušný přivýdělek, i proto je pro mnohé záhadou, že se rozhodla skončit. Podle důvěryhodného zdroje portálu eXtra se na natáčení jednoduše přestala objevovat. „Tuším, že to bylo ve čtvrtek, kdy měla natáčet, ale vůbec se neobjevila na place. Produkce se ji snažila sehnat, ale marně. Už předtím se někdy stalo, že nemohla, ale většinou dala vědět dopředu. Teď vůbec“.

Netrvalo dlouho a potvrzení o ukončení spolupráce s Tomicovou podle zdroje přišlo i od produkce. Pro diváky je to velká rána, protože Tomicová byla nedílnou součástí seriálu. Herečka si však v posledních letech prošla mnoha osobními trablemi, nejvíce ji měl poznamenat rozchod s Ondřejem Malým, který ji opustil kvůli herečce Kristýně Kociánové.

Herečka nakonec potvrdila, že s natáčením seriálu ZOO skončila. Mnozí doufají, že se do seriálu v budoucnu ještě vrátí, aktuálně to tak ale bohužel nevypadá.

Zdroj: Autorský text, redakce, eXtra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!