Pavla Tomicová se po nečekaném rozchodu ztrácí před očima: Zhubla už neuvěřitelných 35 kilo

Pavla Tomicová

Před dvěma lety nezažívala oblíbená herečka příjemné období. Nejprve do médií prosákla informace, že si její dlouholetý partner, Ondřej Malý (58), se kterým vychovávala nejen syna Adama z předešlého vztahu, ale také společnou dceru Anežku, našel milenku v podobě blízké kamarádky Pavly Tomicové (61), rovněž herečku, Kristýnu Kociánovou (38). Následně sama Kociánová potvrdila, že s Malým v blízké době očekává narození potomka. Tomicová se musela vypořádat nejen s krutou zradou od manžela, ale také s návalem stresu, který se viditelně podepsal na její aktuální postavě.

Diváci, kteří Tomicovou mohli zaregistrovat nejen v seriálu televize Prima Slunečná, ale také v komediálním filmu Karla Janáka, Snowboarďáci, či v kladně hodnocené tragikomedii Vlastníci, si jistě povšimli hereččiny korpulentnější postavy. Ta je ovšem nyní minulostí. Události předešlých let se na postavě Tomicové výrazně podepsaly a herečka tak postupem času zhubla neuvěřitelných 35 kilo.

Její rapidní zhubnutí je odrazem vysokého návalu stresu i psychické bolesti, kterou si Tomicová kvůli nevěře svého bývalého manžela prošla. Po dlouhých devatenácti letech, kdy pár působil idylickým dojmem a vzájemně o sobě mluvil jen v superlativech, Malý Tomicovou náhle opustil a začal žít s její hereckou kolegyní, Kristýnou Kociánovou, která byla nejen blízkou kamarádkou Tomicové, ale obě herečky se rovněž společně potkávali na natáčení seriálu Slunečná.

Jejich přátelství je dnes pochopitelně minulostí, stejně jako manželství Malého a Tomicové. Jak již před dvěma lety prozradil blízký zdroj z okolí Kociánové a jejího nového partnera redakci Extra, Malý si péči o společného potomka užívá a ve vztahu s téměř o dvacet let mladší Kociánovou září spokojeností: „Ondra Malý má z miminka velkou radost. A Kristýna Kociánová je v sedmém nebi“.

Ačkoliv může výrazně pohublá postava Tomicové připadat někomu nezdravá, herečka je se změnou svého vzhledu spokojená a mimo herecké kariéry se vrátila i k tanci. Pro portál Lifee promluvila, jaké kouzlo stojí za proměnou její postavy: „Začala jsem hubnout už dřív, ale šlo to vidět až později. Všem říkám, že důležitá je správná a pravidelná strava“. Doufejme, že se sympatické herečce bude v osobním životě už jenom dařit.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Lifee, Blesk, Aha; Náhledová fotografie: NextFoto.cz

error: Content is protected !!