Ondřej Malý jako vzorný otec: Zatímco Kociánová natáčela seriál, měl doma hlídat společného syna

Ondřej Malý

Bývalý manžel Pavly Tomicové (61), který herečku před necelými dvěma lety opustil kvůli o 19 let mladší Kristýně Kociánové (38), si roli staršího otce podle všeho užívá. Ondřej Malý (57) má ze vztahu s Tomicovou již dospělou dceru Anežku, která jej doprovázela i na živé přenosy taneční soutěže StarDance, aby tak podpořila svou maminku, která v 9. řadě skončila na obdivuhodném druhém místě.

Jednalo se o jednu z nejsledovanějších kauz roku 2022. Tehdy herec Ondřej Malý náhle opustil svou dlouholetou ženu, Pavlu Tomicovou, a ukončil tak idylicky vypadající manželství. Okouzlila ho o téměř dvě dekády mladší seriálová herečka Kristýna Kociánová. Celá situace byla tím míň pochopitelná, když vyšlo najevo, že Kociánová byla blízkou kamarádkou Tomicové, se kterou hrála i v oblíbeném seriálu Slunečná.

V době, kdy Malý svou manželku opustil, měla být Kociánová už pár měsíců v očekávání společného potomka. K celé situaci se ani jeden z nich nechtěl dlouhou dobu nikterak vyjadřovat. Nyní ale Kociánová, která loni dotočila dramaticky laděný seriál Na vlnách Jadranu, promluvila právě v souvislosti s ním i o téměř dvouletém synkovi Jakubovi: „Malému Kubovi bylo tehdy šest měsíců a já byla moc ráda, že si kreativní producentka Lucia Kršáková na mě vzpomněla. Byla jsem ráda, že mi i doma bylo umožněno odjet“.

Tím nepřímo zmínila i Malého, který měl mít společného syna během její nepřítomnosti na starost. Přeci jen, seriál se natáčel v prostředí jadranské riviéry, a tím pádem se Kociánová musela se synkem rozloučit na delší dobu. Druhý díl, ve kterém se Kociánová objevila, mohli diváci sledovat na stanici televize Prima na začátku loňského roku.

V rozhovoru pro redakci Extra promluvila i o samotném natáčení a náročnosti role, ve které ztvárnila stresem stíhanou matku, jíž se na dovolené ztratí malý syn: „Pro mě to bylo náročné natáčení v tom ohledu, aby to nebylo trapné. Musela se najít ta míra. Rozebírali jsme to i s režisérem Vojtou Moravcem, který chtěl, aby to bylo co nejvíc. Tak jsem křičela a brečela. Křičela a brečela. Měla jsem obavy, aby to bylo uvěřitelné. Na druhou stranu, kdyby se to opravdu stalo a ztratilo se mi dítě, tak v tu chvíli nebudu řešit, jestli jsem trapná nebo ne. V tu chvíli je to o něčem jiném. Přiznám se, že jsem výsledek neviděla, natáčeli jsme v exteriérech, a tam ani nebyla moc možnost se podívat na ten kopr“.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Aha, Zena; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!