Pavláskova divadelní hra sklízí kritiku: Další termíny hry se raději zrušily

Oblíbený komik Lukáš Pavlásek nejspíš nemá moc velkou radost. Jeho divadelní hra Já, diktátor nemá ani trochu dobré recenze. Ve skutečnosti je tak neoblíbená, že se její další termíny raději zrušily.

Úspěch se u Lukáše Pavláska tentokrát nekonal. Jeho divadelní hra sklidila kritiku už na premiéře, kdy se znudění lidé raději dívali do telefonu, a někteří dokonce o přestávce odešli.

„Ještě nikdy jsem žádné inscenaci nedala 0%, toto je poprvé. Ale bohužel tady se nedá najít nic pozitivního. Myšlenka zajímavá, zpracování otřesné. Základem je bohužel špatně napsaná hra, s tím už ani sebelepší herec nic nezmůže. Bez vtipu, žánrově neuchopitelné, dějově o ničem. Zajímavé nebylo vůbec nic. Odešli jsme o přestávce a s námi snad polovina sálu,“ zaznělo v recenzích na stránce i-divadlo.

Podobný názor mají ale i další diváci, kteří ze hry neměli vůbec nic. „Něco tak trapného jsem zatím neviděl. Dle reakcí publika jsme nebyli sami. Nevím kolik lidí se vrátilo do sálu po přestávce.“

V této divadelní hře hraje také Veronika Žilková, Tomáš Matonoha a zpěvák Milan Peroutka. „Je to nejvíce kontroverzní a odvážné představení, co se hraje v tuto chvíli v divadlech. Je velmi moderní a řeší téma, kterého se všichni bojíme. Myslím, že každý z nás se bojí otevřít internet či Facebook, jestli už náhodou nespadla ta bomba a nezměnila mapu tohoto světa. Strach je nejsilnější emoce člověka. Když člověk dělá, že strach nemá, žere ho to zevnitř. Pak začnou různé nemoci v těle,“ řekla před nějakou dobou Expresu Veronika Žilková, která ve hře hraje.

Hodnocení divadelní hry Já, diktátor je aktuálně pouhých 19 %. Právě recenze diváků pravděpodobně mohou za to, že byly další termíny hry zrušeny. Nikdo však aktuálně neví, jestli se ještě v budoucnu bude hrát.

Zdroj: Expres, I-DIVADLO; Náhledový obrázek: Schoro29/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!