Vémola má opět průšvih: Policie ho tajně natočila, jak se snaží zlegalizovat původ svého tygra

karlos vémola

Karlos Vémola před nedávnou dobou utrpěl velkou porážku v zápase od soupeře Patrika Kincla. Zápasník ještě nestihl ani pořádně vydechnout a už má další průšvih.

Stále totiž bojuje proti obvinění, že je tygr, kterého doma chová, nelegálního původu. Ač se Vémola snaží dokázat opak, všechno zatím nasvědčuje tomu, že skutečně nelegálně chová tygra.

Nyní měli zápasníka natočit na kameru policisté v utajení, když se Karlos snažil na poslední chvíli zlegalizovat původ svého tygra. „Jeli za ním na některá místa na Praze 5, zdokumentovali také jeho setkání s dalším obviněným A. Š.,” tvrdil portálu Extra anonymní zdroj.

„Nafotili si je a natáčeli je spolu, jak jdou učinit pokus zlegalizovat tygříka,” dodal zdroj. Vémola si pravděpodobně myslel, že mu všechno bez potíží projde a to ještě předtím, než se vyšetřování rozjede naplno.

Karlos Vémola toto obvinění odmítá, podle něj má všechny potřebné dokumenty v pořádku. Jeho chování však ani zdaleka neodpovídá realitě.

„Pokud by přece jen byla pravda, že Karlos by byl pouhou obětí, ve všem že by byl tedy nevinný, tak by přece už žádné snahy o legalizaci neprováděl. S člověkem, který ho měl údajně podvést, by se už nescházel a víc by spolupracoval s policií,” uzavřel zdroj, který si nepřál být jmenován.

Zdroj: Extra, Šíp; Náhledový obrázek: Warrior Fight Series/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!