Nečekané spojení: Dagmar Havlová na Elišku Bučkovou nedá dopustit

Dagmar Havlová

Jen málokdo by nejspíš čekal, že mají Dagmar Havlová (70) a Eliška Bučková (34) něco společného. Nicméně se ukázalo, že tyto dvě ženy k sobě mají hodně blízko. A zdá se, že bývalá první dáma o několik let mladší modelku doslova zbožňuje.

Dagmar Havlová má v českém showbyznysu spoustu přátel. Avšak vypadá to, že má bývalá první dáma svou oblíbenkyni. Tou je podle všeho modelka a vítězka České Miss z roku 2008 Eliška Bučková. Na první pohled se sice může zdát, že je toto spojení neobvyklé, ale tyhle dvě evidentně pojí velké přátelství. Obě dvě jsou poměrně hodně aktivní na Instagramu a právě tam si lze všimnout, že Havlová na Bučkovou doslova nedá dopustit.

Prakticky kdykoli Bučková sdílí na svém profilu na Instagramu nějakou fotografii, bývalá první dáma snímek hned okomentuje. Buď pošle emotikony srdíček, potěší modelku několika vstřícnými slovy nebo jí třeba jenom pochválí šaty. Jejich přátelský vztah ale podle všeho není jen skrze sociální sítě a ty dvě se setkávají i v reálném životě. „Už jsme se dlouho neviděly… Co s tím?“ Ptala se nedávno Bučková Havlové na Instagramu. „Přijedeš? Kdy?“ Reagovala bývalá první dáma, která má pravděpodobně modelku velmi ráda.

Ty dvě se nejspíš seznámily už před lety. Když totiž Bučková v roce 2008 vyhrála Českou Miss, Havlová byla tehdy na finále soutěže mezi hosty. A podle všeho si křehkou brunetku zamilovala. Možná tak byla Bučkové oporou i v těžkých chvílích. Není totiž žádným tajemstvím, že Bučková v minulosti trpěla anorexií. Sama později přiznala, že na tom nebyla psychicky vůbec dobře a dokonce musela brát antidepresiva. V poslední době se také modelka tak trochu stáhla ze světa showbyznysu a užívá si především po boku svého milovaného partnera. Avšak zdá se, že ti praví přátelé jsou stále po jejím boku.

Zdroj: Redakce, Autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!