Chce single Jaromír Soukup po rozchodu s Agátou změnit kariéru? Návrat k bitkám v ringu

jaromír soukup, agáta hanychová

Dnes se Jaromír Soukup (54) prezentuje jako podnikatel v obleku, ale před několika lety se věnoval i úspěšné boxerské kariéře. Zdá se, že zápasnický duch v něm stále doutná, a nové informace naznačují možný návrat do ringu ve speciálním akci Clash of the Stars.

Jako profesionální boxer má majitel TV Barrandov za sebou 26 zápasů, přičemž jen jediný prohrál. Impozantně poslal 19 soupeřů k zemi ještě před uplynutím plného času. Stále ho lákají akce organizací jako Oktagon nebo právě Clash of the Stars, a tak se spekuluje o jeho případném návratu do ringu.

Jaromír Soukup, nedávno stávající otec malé Rozárky (5 měsíců), dříve odmítal nabídky, včetně jedné od pornohvězdy Roberta Rosenberga. Nicméně situace se výrazně změnila po rozchodu s bývalou modelkou Agátou Hanychovou (38).

Jakub Jíra (26), matchmaker Clash of the Stars, prozradil Expresu, že jsou v kontaktu se Soukupem a zkoumají různé možnosti spolupráce, včetně možného zápasu. Zatím není nic konkrétního domluveno, ale diskuse probíhají.

Existují dokonce informace, které potvrzují možnost zápasu mezi Soukupem a Alešem Bejrem, zvaným Psychopat. „Soukup s Clashem řeší zápas s Alešem Bejrem, je to na dobré cestě. Mohl by se uskutečnit ještě letos, nejpozději příští rok,“ tvrdí nejmenovaný zdroj Blesku. Soukup už v červnu svého kolegu pozval do svého pořadu, kde téma spolupráce dostalo též prostor.

„Dobře, těším se na tebe, Jaromíre, těším se na tebe. Tak my jsme domluvení, takže si na to ťukneme.  A ten zápas platí. Takže my dva se uvidíme v Clash of the Stars, ty močko!“ prohlásil tehdy Bejr po veřejné dohodě se Soukupem.

Jaromír má teď navíc mnohem víc volna, když už netráví čas s Agátou a je dost možné, že se ke svému původnímu povolání rád vrátí…

Zdroj: Autorský text; Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!