Jitka Boho ukázala výstavní figuru po porodu: S hubnutím však nekončí, čímž naštvala fanynky

Jitka Boho se po porodu pyšní ultra štíhlou postavu, kterou jí závidí leckterá žena. Na svém Instagramu se pochlubila, že by na své figuře chtěla ještě trochu zapracovat, tím si však proti sobě některé dámy poštvala.

Modelka a zpěvačka se rozhodně nemá za co stydět, málokdo by řekl, že je čerstvou maminkou. A ačkoliv je útlá jako proutek, ráda by na sobě ještě trochu zapracovala.

„Tak ještě dodržovat trochu ten zdravější jídelníček a bude to super. Někdy zvažuji i ty krabičky, to se přiznám, i když tak ráda vařím, ale nějak to nestíhám. V létě bude hůř, to už se ke sporáku nedostanu skoro vůbec,“ napsala na Instagramu ke snímku ve cvičebním oblečení.

Když padl dotaz na typy na krabičkovou dietu, objevily se rozporuplné reakce. Některé fanynky jí ihned dávaly nápomocné rady, jiné se do ní pustily a nechápaly, proč by se svou postavou měla dále hubnout. „Já se omlouvám ale když lidi jako vy mají potřebuju uvažovat nad krabičkovou dietou, co to má být? Jakože vážně?“ napsala naštvaně jedna z jejích sledujících. I další fanynky se rozhořčily nad tím, že chce Jitka ještě stále hubnout.

Nakonec je to Jitky věc a snad sama ví, kde je zdravá hranice.

Zdroje: Instagram, Facebook, redakce; Náhledový obrázek: Jitka Boho/Wikimedia Commons

error: Content is protected !!