Harry a Meghan dostali za dokument 2 miliardy, teď prý bude další: Dochází jim peníze?

harry a meghan

Není to tak dávno, kdy Harry a Meghan natočili dokument o svém životě, za který dostali zhruba 2 miliardy korun. Teď však mají spolupracovat s velkou streamovací službou a vytvořit další projekt.

Dochází Harrymu a Meghan peníze? Právě v dokumentu, který již natočili pro Netflix, si stěžovali, že ztratili veškeré soukromí. Proč se tedy opět hrnou do spolupráce se streamovací službou? Ve skutečnosti tentokrát neplánují sedět před kamerou, ale za ní. Zatím však není jisté, o co přesně se bude jednat.

„Toto období jejich života skončilo, protože už nemají co říct,“ řekl důvěryhodný zdroj deníku The Sun. To je pravděpodobně pravda, protože Harry napsal také knihu o svém životě, nejspíš už tedy skutečně nemají nic dalšího, co by mohli prodat.

Životní styl Harryho a Meghan není levný, proto musí neustále přicházet na způsoby, jak vydělávat. Podle deníku The Sun Meghan nedávno podepsala smlouvu s nejvlivnější hollywoodskou agenturou WME, která zastupuje i další hvězdy, mezi které patří například i Eddie Murphy.

Spekuluje se tedy také o tom, jestli se Meghan neplánuje vrátit do hereckého světa. Rozhodně by to rodině pomohlo finančně, neměla by však tolik času na své děti.

Zdroj: Netflix – Harry a Meghan, The Sun; Náhledový obrázek: Mark Jones/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!