Denisa Nesvačilová na muže po zradě Kolečka nezanevřela: Teď má vyšší nároky

Po milostném a bouřlivém kolotoči, který zažila Denisa Nesvačilová s Petrem Kolečkem, by se mohlo zdát, že si k sobě žádného muže dlouho nepustí. Přece jen, spoustu měsíců žila v milostném trojúhelníku a nebylo jasné, kterou z žen si scenárista vybere.

Špatná zkušenost, která její pověsti zrovna nepřidala, v ní však nechuť k opačnému pohlaví nevzbudila. Naopak se zdá, že je zrzavá herečka nad věcí a celý vztah s Kolečkem bere jako uzavřenou kapitolu. Jak přiznala týdeníku Sedmička, nejvíce jí pomáhala překonat složité období práce, a to především divadlo.

Byť nemá v plánu aktivně nového muže hledat, jak se svěřila Blesku, dalšímu vztahu se nebrání. K výběru partnera však bude nyní přistupovat mnohem obezřetněji. Přiznala, že svoje nároky zvýšila a šanci dá jen těm, kteří projdou pomyslným sítem.

A jaký by tedy její vyvolený měl být? „Myslím, že v tom základu by měl být vysoce inteligentní, měla by s ním být velká legrace, neměl by být moc ješitný a měl by být velmi empatický,” svěřila se v rozhovoru pro iGlanc. 

Snad se Denise podaří najít muže, který si jí konečně bude vážit.

Zdroje: Sedmička, Blesk, iGlanc; Náhledový obrázek: Show Jana Krause/Wikimedia commons

error: Content is protected !!