Eva Burešová zazářila v šatech s odvážným výstřihem. Na slavnostní premiéře byla za královnu večera

Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC 4.0)

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se po dlouhé době ukázala ve společnosti po boku svého partnera, vyhlášeného šéfkuchaře Přemka Forejta. V hudebním divadle Karlín proběhla ve čtvrtek večer premiéra muzikálu The Bodyguard, ve kterém si Eva Burešová střihla jednu z hlavních rolích.

Eva Burešová patří jednoznačně mezi nejoblíbenější české herečky a zpěvačky. Po porodní pauze se opět naplno vrací k pracovním povinnostem a diváci ji mohou opět pravidelně vídat v seriálu Zoo, coby hubatou Viky Janečkovou, která se ničeho nebojí. Mimo Zoo se Eva podílela na natáčení muzikálu The Bodyguard, kde se představí jako Rachel Marron v alternaci s Terezou Maškovou.

Právě proto si herečka nenechala ujít slavnostní premiéru a k tomu bohatý doprovodný program v pražském divadle Karlín. Na tuto slavnostní událost si Eva oblékla nádherné šaty s opravdu odvážným výstřihem a stala se tak jednoznačně hvězdou večera.

Její odvážně vystavený dekolt nenechal v klidu jediného pána v okolí a do očí se jí vydržel dívat snad jen její partner. A za hvězdu Eva nebyla jenom v divadle, ale také na sociální síti Instagram, kde se s fanoušky podělila o pár vzácných momentů z celého večera. A právě fotografie, která zachycuje odvážnou róbu nenechala jediného sledujícího v klidu a bez povšimnutí.

„Jste nádherná, úžasná a neuvěřitelně šikovná,“ napsala jedna ze sledujících. „Evička, jednoznačná královna, neskutečná bohyně,“ dodal další. „Jste lásky, moc vám to společně sluší a Evička vypadá dokonale,“ dodala další fanynka.

Zdroj: Instagram, HDK, Autorský text; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC 4.0)

error: Content is protected !!