50 let a tělo jako bohyně: Simona Krainová ukázala svou vypracovanou postavu v plavkách

Česká modelka Simona Krainová před nedávnou dobou oslavila padesátku, kterou by jí ale nikdo z jejích sledujících zajisté nehádali. Simona se o své tělo skvěle stará a nestydí se ho ukázat při jakékoliv příležitosti.

Simona Krainová rozhodně patří mezi nejvíc sexy hvězdy českého showbyznysu. Je také velkým vzorem a inspirací pro mnoho žen. Při pohledu na její dokonale vypracované tělo v plavkách zní až neuvěřitelně, že před nedávnou dobou oslavila své padesáté narozeniny.

Není žádným tajemstvím, že pravidelný pohyb, běh a zdravý životní styl jsou pro ni samozřejmostí. Stejně tak ale i móda a její vlastní značka. V těchto dnech Simona na svém Instagramu oznamuje, že má připravenou novou kolekci plavek. No, a sama je svým vlastním nejlepším modelem.

Její tělo ji živí a nemá zábrany ukázat se i zcela nahá. Sexy snímky pořizuje pravidelně, a své sledující na Instagramu nikdy nepřipraví o zážitek pokochat se její dokonalou postavou. Stejně tak tomu bylo i tentokrát, kdy na Instagramu zveřejnila snímek v plavkách, který komentovala slovy, že věk rozhodně neřeší.

Pod tímto příspěvkem se rázem objevilo mnoho lichotivých komentářů a fanoušci se nestačili divit tomu, že je jí čerstvých padesát. ,,Tleskám a smekám. Jste třída. Bez konkurence,“ napsala jedna ze sledujících. ,,Vypadáte jako naprostá bohyně,“ dodala další.

Zdroj: Instagram, Autorský text; Náhledový obrázek: Simona Krainová – se svolením

error: Content is protected !!