Dagmar Havlová o Billu Clintonovi: Rodinní přátelé vám zůstávají celý život

Dagmar Havlová

Herečka Dagmar Havlová (70) se po 25 letech setkala s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem (77), který před několika dny zavítal do Prahy. Do řeči se dali na akci, kde jakožto bývalá první dáma nesměla chybět.

Herečka nejspíš sama nečekala, jak příjemně si s exprezidentem popovídá. Do jazzového klubu Reduta s sebou Dagmar vzala i svou dceru Ninu, která se do milé konverzace připojila.

 „Pan prezident Clinton nás v Redutě velmi vřele přivítal a dlouho jsme si povídali o našich rodinách a zavzpomínali na některá setkání,“ napsala herečka k fotografii, o kterou se s fanoušky podělila. Na akci nechyběl ani současný prezident Petr Pavel s první dámou Evou Pavlovou.

Havlová si pod fotografií mohla přečíst desítky komentářů, kde jí sledující vyjadřovali podporu. „Paní Dášo, žijete pozoruhodný život, děkuji že to sdílíte,“ napsala herečce fanynka. „To muselo být krásné setkání, Dáši,“ přidala se moderátorka Martina Jandová.

Bývalá první dáma na svých sociálních sítích velmi ráda vzpomíná na dobu, kdy podporovala svého manžela Václava Havla ve funkci. Její věrní fanoušci už jsou na její vzpomínkové příspěvky zvyklí a vždy se těší na další.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!