„Co to moderuju, sraz srabů?“ řekl Novotný o Survivoru. Sám však nedávno přiznal, že si doma nevymění ani žárovku

Ondřej Novotný

Fanoušci nejsou jediní, kdo si myslí, že je letošní Survivor tak trochu tragický. Myslí si to i moderátor Ondřej Novotný (46), který se na adresu soutěžících vyjádřil.

V Survivoru je jeden odpadlík za druhým a zdá se, že letos soutěžící nepochopili, co vlastně v překladu znamená Survivor. Snad v každém díle se najde někdo, kdo si přeje odjet domů. Ubrečení soutěžící už přestávají bavit i Novotného, který dokonce odmítl moderovat poslední duel, jelikož jej považoval za ostudu a trapnost. „Co tady vlastně moderuju? Sraz srabů? Mám ti utřít slzy, že ti je zima a stýská se ti?“ rozohnil se Novotný v YESS TV.

Mnozí účastníci drsné show Survivor skutečně dramaticky přecenili své síly, když věřili, že mají šanci na výhru. Ve skutečnosti mnozí vypadli už po několika dnech, jiní si přáli odstoupit. To Novotnému hlava nebere, ačkoliv sám by jakožto účastník v Survivoru nejspíš dlouho nevydržel.

Když totiž Novotný v podcastu U Willyho promluvil o tom, jak zvládá domácí práce, mnohé tím překvapil. Na otázku, jestli si doma vymění alespoň žárovku, odpověděl, že ne. „Já budu potmě,“ řekl narovinu s tím, že některé úkoly zvládne jeho žena Renata, na jiné si raději zavolá odborníky.

Novotný je však vynikající moderátor a zdá se, že ho trápí vidět, jakým směrem se tato show ubírá. Doufejme, že alespoň zbylí soutěžící budou mít pevnou vůli v soutěži vydržet co nejdéle.

Zdroj: Autorský text, redakce; Yess TV, SkapCast; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!