Zdravotní neduhy nedovolí Václavu Neckářovi koncertovat: Špatně se mu chodí, prozradil zpěvákův bratr

Oblíbený zpěvák, kterého si mnozí pamatují z kultovního Menzelova filmu jménem Ostře sledované vlaky se v poslední době ve společnosti příliš neobjevuje. Jak nyní prozradil jeho bratr a zároveň zpěvákův manažer, Jan Neckář, kvůli zdravotním potížím musel někdejší člen hudebního uskupení Golden Kids přerušit i veškeré vystupování a začít poctivě odpočívat.

Naposledy se Václav Neckář (80) živě mihl na obrazovkách TV Nova během udílení cen Českého slavíka, kdy během slavnostního večera vystoupil se svou skupinou Bacily. Za svůj dechberoucí výkon sklidil od přítomných hostů ovace vestoje. Již v té době na něm ale byla patrná značná únava a vyčerpanost organismu. Není proto divu, že se záhy stáhl do ústraní a přestal koncertovat.

I přesto, že Jan Neckář sám společnost příliš nevyhledává a jak sám říká, je oproti svému bratrovi spíše introvertní, rozhodl se udělat výjimku a zúčastnil se představení vzpomínkové koncertu k uctění památky zpěvačky Nadi Urbánkové, jenž proběhne příští měsíc. Během večera byl zastižen redakcí magazínu Extra a rozhodl se o zdravotním stavu svého slavnějšího bratra promluvit: „Je to takový konstantní stav, který se nevyvíjí moc dobře. Je to prostě stáří, co se dá dělat, ty neduhy se na nás podepisují. Špatně se mu chodí a hodně odpočívá“.

Za zhoršený zdravotní stav Václava Neckáře může bezpochyby i mozková mrtvice, kterou slavný zpěvák před lety prodělal. Zasáhla ho i náhlá smrt jeho milované ženy Jaroslavy, která v roce 2015 nečekaně zesnula. Manželé spolu vychovali společného syna Václava.

Jak Jan Neckář dále prozradil, je s bratrem v nepřetržitém kontaktu a pravidelně se vídají: „My se pravidelně vídáme každý týden. Jezdím za ním, jsme v neustálém kontaktu“. Doufejme, že se zdravotní stav zpěváka hitu Půlnoční co nejdříve zlepší a bude moci opět rozdávat radost prostřednictvím svých koncertů.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Super, Prima Ženy; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikipedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!