Co nosit letos na podzim? Vsaďte na inspiraci z módních přehlídek

Módní trendy každoročně určují právě módní přehlídky, podle kterých vymýšlejí nové zboží módní obchody. Brzy se dostaví chladné podzimní počasí, takže je ideální čas na pořízení nových stylových kousků.

Každý rok je v módě něco jiného. Buď se budete oblékat podle sebe a nebudete se nechávat módními trendy ovlivňovat vůbec, a nebo si vezmete inspiraci od světových návrhářů, díky kterým zazáříte i v zamračeném dni. Pokud se vám zamlouvá spíše druhá varianta, pojďte se s námi inspirovat.

Vyměňte černou za bílou

Černé je všude dost, takže je možná ideální to, že je letos v kurzu bílá barva – a to klidně od hlavy až k patě. Bílý outfit má schopnost perfektně zvýraznit cokoliv, co si zvýraznit přejete. Lépe vynikne váš makeup, kabelka či šperky. A jelikož je bílá nadčasová, budete vypadat vždy úžasně.

Modré svetry

Oblíbenou volbou se stala kombinace džín a džínových bund, tentokrát ale budou v oblibě také svetry ve všelijakých modrých odstínech. A výhoda? Budete styloví, ale přesto v teple!

Vinyl

Outfity s vinylem vás rozhodně nenechají bez povšimnutí, takže nošení kousků z něj může být poměrně riskantní volbou. Pokud to ale nepřeženete, budete za hvězdu. Vinyl se totiž v roce 2023 vrací do módy a stojí za to si pořídit alespoň sako z tohoto materiálu.

Průsvitné kousky

Proč si oblékat jen obyčejné tričko, když si přes něj můžete dát ještě průsvitný top a přivést svůj outfit k dokonalosti? Průsvitné kousky jsou v módě už nějakou dobu a nevypadá to, že by se v dohledné době chystaly někam zmizet. Využijte toho!

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: cottonbro studio/Pexels

error: Content is protected !!