Eva Decastelo donutila Třeštíka, aby se vyfotil s nahou modelkou: „Vypadáte vyděšeně,“ píší mu fanoušci

eva decastelo, tomáš třeštík

Moderátorka Eva Decastelo tvoří pár s Tomášem Třeštíkem už delší dobu a zdá se, že jim to skutečně klape. Fanoušky ale poměrně překvapila, když svému partnerovi dohodila nahou modelku a navíc jej s ním vyfotila.

Tomáš Třeštík se většinou neobjevuje na fotografiích jako model, ale častěji se věnuje focení. Už několikrát vyfotil i svou partnerku Evu Decastelo a ta se mu to tentokrát rozhodla oplatit. Jenže trochu netradičně.

„Takovýto když chodíte s holkou, která vám na focení pomůže sehnat modelku, celý to zprodukuje, nalíčí ji a po focení vám řekne, abyste si stoupli k sobě, že vás cvakne, abych prej měl taky nějakou fotku s holkou, která mi není do pasu,“ napsal se smíchem Třeštík k fotografii s nahou modelkou.

Fanouškům ale fotografie připadala zvláštní. Třeštík se totiž tváří, jako by snad měl strach. „Tváříte se strašně vyděšeně, Tomáši,“ napsal fanoušek. „Vypadáš trochu nesvůj,“ napsal mu další. „Trochu jsem byl,“ přiznal Tomáš.

Eva Decastelo se pod fotografií přiznala, že svého partnera k fotce s modelkou vlastně donutila. „Takové to, když nutíte svého kluka se vyfotit s krásnou holkou,“ napsala.

Zdá se, že Tomáš s focením až takový problém neměl, jelikož se s výslednou fotografií pochlubil na svých sociálních sítích. A je třeba dodat, že ač je Decastelo moderátorka, fotit umí skvěle.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!