Barva roku 2024 je Peach Fuzz: Na oblečení i nehtech s touto barvou letos zazáříte

peach fuzz

Každý rok má svou barvu roku a letos se jí stala Peach Fuzz, tedy jemný broskvový odstín. Co si s tím počít? Pokud máte rádi nejnovější trendy, můžete si obléknout módní kousky této barvy, pořídit si lak na nehty a nebo jednoduše ladit doplňky do broskvového odstínu. Máte jistotu, že letos zazáříte.

Odstín Peach Fuzz se už loni začal objevovat na nejrůznějších módních přehlídkách, které udávaly trendy pro letošní rok. Inspirovat se ale nemusíte pouze v oblasti módy. Spousta prodejců jistě nezůstane pozadu a začne nabízet také povlečení, dekorační polštářky, ubrusy, obaly na telefon a dokonce i koupelnové závěsy v této barvě.

Tento jemný, srdečný odstín představila společnost Pantone a vyjadřuje touhu pěstovat laskavost, soucit a spojení. Tato barva má také odrážet naši touhu po minulosti, radost z přítomnosti a naději na život před námi. I v barvách lze najít potěšení, tak proč si nepřenést pozitivní myšlenky právě do letošního odstínu?

Barvou roku 2023 byla o poznání výraznější Viva Magenta, letos se tedy ponese v poněkud jemnějším stylu. Pořídíte si také něco v tomto odstínu, nebo vás barva roku příliš nezajímá?

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Tima Miroshnichenko/Pexels

error: Content is protected !!