Zklamaná Dara Rolins (51) se po doktorem zveřejněných fotografiích s detaily ze své plastické operace stahuje do ústraní

dara rolins

Zpěvačka Dara Rolins (51) je nepochybně jednou z nejznámějších zpěvaček u nás i na Slovensku, čehož spousta lidí neváhá využít. To se nyní zpěvačce stalo již podruhé, tentokrát její plastický lékař na sociálních sítích zveřejnil video, kde detailně prozrazuje všechno, co měla podstoupit.

Dara Rolins je velmi známá, a to nejen pro svůj zpěv. Fanoušci zbožňují její styl oblékání a s oblibou sledují její časté cesty do zahraničí. Není divu, že má více než 700 tisíc sledujících na Instagramu. Toho se ale pravděpodobně pokusil využít i italský plastický chirurg Michel Pascali, který zveřejnil video, na kterém popisuje, že zpěvačce udělá facelifting, lifting krku a operaci víček. To je samozřejmě velký zákrok, který zpěvačku výrazně omladí, což si ona sama chtěla pokud možno nechat pro sebe. To se ale nakonec nestalo.

Zklamaná Dara Rolins se k videu vyjádřila

Stačila chvilka a video s Darou Rolins obletělo sociální sítě. Zklamaná zpěvačka se k tomu nakonec rozhodla vyjádřit. ,,Zřejmě je už mým osudem, že věci, které si chci nechat pro sebe a v soukromí, vyplouvají na povrch snad dříve, než se stanou. Stejně jako před dvěma lety měl jistý doktor potřebu sdílet se světem úpravu mého nosu, tak i tentokrát se našel další, který se chtěl pochlubit zákrokem, a že má u sebe „Darinku“. 715 tisíc sledujících, co na to říct… Teď je můj čas, sama pro sebe, uzdravit se, nabrat sílu a vzpamatovat se z podpásovky, kterou mi po slávě bažící doktor naservíroval,“ napsala na svůj Instagram. Fanoušky ihned začalo zajímat to, jestli zpěvačka náhodou nepodepsala souhlas. Minimálně v České republice totiž žádné fotografie a videa bez souhlasu zveřejňovat nelze. K tomu se ale Dara prozatím nevyjádřila.

,,A že nejsem na fotkách či videu pana doktora moc hezká? No, nejsem! A kdo je? Ráno, když vyleze z postele, nebo když má před zákrokem vydezinfikované vlasy i celý obličej. Která žena se upravuje či maluje do nemocnice? Já ne!“ pokračovala Dara, která tím pravděpodobně narážela na některé urážky, které k jejímu jménu směřovaly. Ve skutečnosti však Dara vypadala skvěle i bez makeupu a v nemocniční košili.

Překvapila mikádem a oznámila, že nebude aktivní na sociálních sítích

Dara Rolins jen chvíli po propuknutí této kauzy překvapila své sledující změnou účesu. Na své sociální sítě sdílela fotografii, kde má čerstvě střižené mikádo. Bohužel při této příležitosti také oznámila, že se stahuje do ústraní a nebude tolik aktivní ani na sociálních sítích. „Moje avizované volno začalo a bude pokračovat. Poslední období bylo dost náročné i extrémně krásné, výživné na emoce všeho druhu, zaměstnalo mi to tělo i hlavu na plné obrátky. A proto mám v plánu si oddychnout, vypnout a neřešit a tvořit. Chvilku cestovat, nachytat novou inspiraci, čerstvý vítr do plachet,“ uzavřela.

Je však pravděpodobné, že jakmile se zpěvačka vrátí zpět do normálního režimu, podělí se s fanoušky o své zážitky z cest, jak to často dělala i doposud.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!