Shopaholic Adel (30) zkritizovala výchovu své maminky: „Nutila mě, abych snědla vše, co bylo na talíři,“ stěžuje si

Shopaholic Adel

Ačkoliv Adéla Pulcová (30), známá na sociálních sítích jako Shopaholic Adel, od nového roku neustále slibuje, jak zlepší své chování ke svým sledujícím i rodině, opak je však opět pravdou. Nedávno se pustila do své maminky, když zkritizovala její výchovné metody, které podle ní měly mít dopad na žaludeční potíže, kterými kontroverzní influencerka neustále trpí.

Již v minulosti se Shopaholic Adel neštítila ublížit nemístnými výroky svým nejbližším. O své mamince například tvrdila, že Adélu nechala jako malou znásilnit neznámým mužem, což je nejen závažné obvinění, ale také lež jako věž, za kterou se Adéla sice později omluvila, ale to jí nejspíš moc nepomohlo.

Před pár dny se Shopaholic Adel během živého vysílání na platformě TikTok rozpovídala o výchově své maminky, která měla mimo jiné zapříčinit její časté nevolnosti: „Já vám lidi řeknu, proč mám takhle podělanej žaludek“, započala Adéla svůj příběh z dětství. „U mojí mámy to totiž vždycky bylo tak, že se nehneš od stolu, dokud to nesníš všechno,“ vyprávěla dál. Na maminku svedla nejen častou nechuť k jídlu, ale i pokažený trávicí trakt: „A proto já mám takhle podělanej ten žaludek,“ dodala Adéla závěrem vyprávění. Dále zmínila, že právě proto přes den nejraději popíjí převážně jogurtové nápoje, které jí dle jejích slov žaludek zklidní a může tak pozřít i něco dalšího.

Někteří ze sledujících, kteří byli přítomni na živém vysílání, se rozhodli na její nařčení směrem k její mamince reagovat. Jedna divačka Adéle do komentářů napsala, že by se podobně zachovala každá matka. Shopaholic Adel okamžitě reagovala s nedůtklivostí sobě vlastní: „Jo? Každá druhá matka bude nutit dítě sníst všechno, když už nemůže?“, odpálkovala sledující a zaťukala si na čelo.

Pravdou je, že Adéla si na své nevolnosti stěžuje poměrně často. Jejich příčinou ale zdaleka nemusí být výchovné metody její maminky, ale Adélino nevhodné stravování, které se běžně skládá z přeslazených nanuků, zahuštěného mléka v tubě či z její aktuálně nejoblíbenější pochoutky, kupovaných tvarohových buchtiček. Dle Shopaholic Adel je ale vše v pořádku a za její potíže mohou opět ti druzí. Bizarní influencerka má jasno i ve svých výchovných metodách, neboť, jak řekla závěrem živého vysílání, své dítě by nikdy jídlo dojídat nenutila.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Lajk, Seznam Médium; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!