Takhle se loučí s létem: Tereza Kerndlová předvedla božské tělo

Tereza Kerndlová

Zpěvačka Tereza Kerndlová sice oznámila, že nebude až do roku 2025 pořádat žádné koncerty, stále však zůstává aktivní na sociálních sítích.

Tereza Kerndlová patří mezi naše nejkrásnější zpěvačky. Její oblíbenost se raketově zvedla v roce 2011, kdy vydala své album Schody z nebe. Mezitím se stihla i se svým manželem René Mayerem přestěhovat do Španělska. A právě odtud často sdílí fotografie, ze kterých se nejednomu pánovi zatočí hlava. Nedávno fanouškům opět předvedla své božské tělo.

Ačkoliv léto ve Španělsku trvá rozhodně déle než u nás v Česku, tak se s ním Tereza už pomalu loučí. Jednu z mnoha neodolatelných fotografií sdílela na svém Instagramu.

Nejspíš každý by očekával, že má Tereza pod svými fotkami jen pozitivní komentáře. To ale není tak úplně pravda. Některým lidem totiž přijde, že zpěvačka nenašla smysl života, a tak se jen vystavuje na sociálních sítích.

„Už si udělej děti, tohle není smysl života. Lajky od zoufalců tě nemůžou naplňovat,“ napsal zpěvačce pořádně upřímný komentář jeden z jejích sledujících.

Zpěvačka na žádný z komentářů nereagovala, takže není ani jisté, zda si je vůbec čte. Jisté je však to, že si svůj život ve Španělsku užívá na maximum.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!