Dominika Gottová se bude stěhovat: Zatoužila po luxusu, jež si může dovolit málokdo

dominika gottová

Dominika Gottová (50) je samé překvapení. Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) nedávno zavítala do Prahy a při té příležitosti prozradila, že se chce přestěhovat. Mnohé však překvapilo, že zatoužila po bydlení, o kterém si spoustu lidí může nechat jen zdát.

Život Dominiky Gottové občas připomíná jízdu na horské dráze. Před časem se nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta ukázala po delší době v Praze, neboť její maminka Antonie Zacpalová nešťastně upadla v domově seniorů. A opět spoustu lidí šokovala. Není to totiž tak dávno, co si Gottová stěžovala, že na tom ona a její manžel Timo Tolkki nejsou finančně nejlépe. Podle Expresu na tom zpěvákova dcera byla dokonce tak špatně, že ani nevycházela z domu, nechtěla pracovat a ve všem spoléhala na svého muže.

Avšak jako mávnutím kouzelného proutku se teď zdá, že se situace u Gottové rapidně změnila. Během své návštěvy v Praze totiž Sedmičce prozradila, že s Tolkkim plánují stěhování. A za vše prý může špatné počasí ve Finsku. „Chtěli bychom s manželem jiný byt, než máme teď. Domluvili jsme se, že si najdeme něco většího a lepšího, přáli bychom si byt se saunou a balkonem. Sauna v bytě je hodně důležitá, protože zimy jsou ve Finsku opravdu kruté, míváme šílené mrazy, a když přijdete domů vymrzlí na kost, je ideální dát si saunu na osmdesát stupňů, abyste nestonali,“ nechala se slyšet. Otázkou však zůstává, kde manželé vezmou na tak luxusní obydlí peníze. Jen málokterý obyčejný smrtelník by si totiž mohl dopřát velký byt se saunou.

Nejstarší Gottova dcera prý v minulosti spoléhala na to, že jí finančně pomůže její macecha Ivana Gottová. Ta ale podle našich informací nechce mít s Dominikou Gottovou kvůli jejímu chování už nic společného. Vdova má mít totiž pocit, že dcera jejího zesnulého muže dělá celé rodině ostudu. Nicméně se šušká, že Gottova dcera neustále vymýšlí nějaké způsoby, jak by mohla od Ivany nějaké peníze dostat.

Zdroj: Autorský text, redakce, Sedmička, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!