Leoš Mareš ukázal svůj nový účes: Omládl jste o 10 let, píší fanoušci

leoš mareš

Moderátor Leoš Mareš (47) na svých sociálních sítích často vystupuje s rozcuchanou čupřinou, jenž mu létá do všech stran. Nyní ale překvapil svým novým účesem, který mu ohromně sluší.

Leoš Mareš za necelé tři roky oslaví padesát let, přesto ale vypadá výborně a navíc moderátor s přibývajícím věkem vypadá skutečně čím dál líp. Aby to podpořil, zašel si ke kadeřníkovi, který mu na hlavě vykouzlil účes, který se k němu parádně hodí. A s tím souhlasí i fanoušci.

„Boží. Krásnej chlap,“ pochválila moderátora fanynka. To už se ale přidávaly i další. „10 let dolů,“ napsala další sledující, která si je jistá, že Leoš teď vypadá mladší. I ostatní fanoušci souhlasili s tím, že jen obyčejnou návštěvou kadeřníka omládl zhruba o 10 let.

Leoš Mareš se svolením

Jeho příspěvek vyvolal pořádný rozruch. „Konečně trochu vypadáte,“ napsal Leošovi s humorem fanoušek. „Čím starší, tím lepší,“ dodala další sledující.

Spousta fanoušků se shodla v tom, že Leoš se měl ostříhat už dávno. Leoš totiž na svých fotografiích a videích na Instagramu občas vypadá, jako by se snad ani nečesal. I tak mu to ale pokaždé sluší.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!