Nepřišla Meghan Markle na korunovaci, protože je potřetí těhotná? Prozradila se při návštěvě restaurace

Už delší dobu se spekuluje o možném těhotenství Meghan Markle, která tyto spekulace ještě znásobila tím, že nedorazila na korunovaci krále Karla III., což odůvodnila tím, že bude doma s dětmi.

Mnozí si mysleli, že Meghan na korunovaci nedorazí proto, že by lidé viděli její těhotenské břicho. Nikdo nedokázal zjistit, kde stojí pravda, ale nyní už je s největší pravděpodobností zcela jasno.

Když byla naposledy těhotná, musel Harry do Británie letět na pohřeb svého dědečka sám, protože Meghan nechtěla v těhotenství absolvovat tak dlouhou cestu. Harry musel i tentokrát letět na korunovaci bez Meghan. Bylo to ze stejného důvodu?

Čekat na vyjádření Meghan nebo Harryho by bylo nekonečné, a tak nezbývalo nic jiného, než čekat, kdy se prozradí sami. To se stalo nedávno, když podle webu TMZ společně vyrazili do sushi restaurace. A není žádným tajemstvím, že těhotné ženy by syrové ryby jíst rozhodně neměly.

Tato obyčejná návštěva restaurace prozradila, že bývalá herečka skutečně těhotná není. A pokud ano, pak by velice riskovala infekci, která by mohla mít závažné následky.

Zdroj: TMZ; Náhledový obrázek: Northern Ireland Office/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!