Nádherná Monika Bagárová pózovala v koupelně: Na sobě měla jen ručník

Zpěvačka Monika Bagárová na svých sociálních sítích sdílí především fotografie své dcery Ruminky. Tentokrát však potěšila fanoušky odvážnou fotografií, na které na sobě měla pouze ručník.

Monika Bagárová umí své fanoušky potěšit. Většinou to však dělá prostřednictvím své dcery, která je celá po mamince. Ráda se předvádí, tančí a ani se nebojí vzít si maminčiných koncertech do ruky mikrofon.

Tentokrát zpěvačka sdílela odvážnější fotografii, na které pózuje pouze v ručníku. Tímto příspěvkem, který vznikl v její koupelně, potěšila nejednoho fanouška, samozřejmě hlavně muže. Monika se však už dávno netají tím, že svého vyvoleného už našla.

Monika aktuálně žije se svou dcerou v domě, který si pořídila se svým bývalým partnerem Makhmudem Muradovem. S tím už se však dávno rozešla a vypadá to, že dům zůstal právě Monice.

Není pochyb, že zpěvačka patří mezi nejkrásnější ženy, které se objevují na české scéně. To potvrzuje i fakt, že má na Instagramu více než 900 tisíc fanoušků. Fotografii si můžete prohlédnout na Instagramu Moniky Bagárové.

Zdroj: Redakce, Instagram Moniky Bagárové; Náhledový obrázek: Ladislav Luppa/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!