Mariana Prachařová se stěhuje do zahraničí: Nic mě tu nedrží, rodina mě podpořila

Mariana Prachařová

Influencerka Mariana Prachařová (30) se rozhodla pro velkou životní změnu. Jen pár dní po oslavě třicátých narozenin oznámila, že se bude na podzim stěhovat do Londýna, kde se chystá vzdělávat v oblasti módy.

Není to tak dávno, co se Mariana na svých sociálních sítích začala fanoušků ptát na zvláštní otázky ohledně bydlení a práce v zahraničí, víc ale neprozradila. Mnozí si tak mohli myslet, že se ptá třeba pro svou kamarádku, opak byl však pravdou.

Influencerka se rozhodla pro změnu a místo své milované Prahy si pro život vybrala Londýn. Tam sice bude bydlet jen dočasně, přesnou délku svého pobytu ale neprozradila. Mariana nedávno fanouškům odtajnila, že plánuje pronajímat i svůj pražský byt, takže to určitě bude minimálně několik měsíců.

A co bude Mariana v Londýně dělat? „Chci se více zaměřit na módu, na ten fashion style, takže uvidíme, jak to dopadne,“ prozradila pro portál Expres. To, že influencerka módu zbožňuje, není žádným tajemstvím. Na svém Instagramu ukazuje své outfity každý den.

Mariana vysvětlila i to, proč se vydává zrovna do Londýna. „Chci více zabřednout do fashion industry a tak jsem si řekla, že Londýn je pro to ideální. Zaplatila jsem si tam nějaké kurzy, bylo to takové spontánní, ale rodina mě v tom podpořila. Proč vlastně neodjet, když tu člověk nemá žádné závazky a nic ho tu nedrží,“ uzavřela.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!