Král Karel III. pozval Harryho a Meghan na korunovaci. Pár se ale ještě nerozhodl, zda přijede

Král Karel III. pozval Harryho a Meghan Markle na svou květnovou korunovaci, ale pár se kupodivu ještě nerozhodl, zda se zúčastní. Je to proto, že jim panovník odebral britskou rezidenci Frogmore Cottage, píše portál Mirror.

Korunovace krále Karla III. se nezastavitelně blíží a proto bylo nutné začít rozesílat pozvánky. Samozřejmostí bylo pozvat svého syna Harryho a jeho manželku Meghan Markle. To však bylo jen malou chvíli poté, co jim odebral jejich britské sídlo, údajně z důvodu snížení rozpočtu. Pár se tedy teprve rozhodne, zda na tuto důležitou událost vůbec pojede.

Rezidenci Frogmore Cottage, která se nachází přímo v areálu Windsorského hradu, darovala manželům zesnulá královna po jejich svatbě v roce 2018. Harry a Meghan se však o necelé dva roky později vzdal svých královských povinností a opustili zemi, proto dost možná nyní o Frogmore Cottage přišli.

Harry mezitím minulý týden řekl, že královská rodina „nemluví stejným jazykem“, což je další rána pro jeho rodinu. Sám je nejspíš zklamaný z toho, že se s královskou rodinou opět o něco víc odcizil a že členové královské rodiny nejsou zcela schopni pochopit jeho potřeby.

Pokud by Harry a Meghan na korunovaci přece jen přijeli, král jim nabídl ubytování v královském apartmá Buckinghamského paláce, který by jim s největší pravděpodobností sloužil i pro budoucí návštěvy.

Manželé mají podle deníku Daily Mail čas do podzimu na to, aby z Frogmore Cottage vystěhovali své věci a definitivně se s rezidencí rozloučili.

Zdroj: Mirror, Daily Mail; Náhledový obrázek: Mark Jones/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!