Helena Vondráčková (75) se na pláži pochlubila úžasnou postavou: „Jste bohyně,“ vzkazují fanoušci

Zpěvačka Helena Vondráčková (75) opět světu dokazuje, že věk je pouhé číslo. Když sdílela svou fotografii, jak v plavkách pozoruje západ slunce, tak nenechala fanoušky, a dokonce ani celebrity, klidnými.

Jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček, Helena Vondráčková, se na svém Instagramu pochlubila dovolenou na krásném španělském ostrově. „Neskutečná atmosféra při západu slunce na Tenerife,“ připsala k fotografii. Fanoušky však nezajímal západ slunce, ale zpěvaččina perfektní postava, kterou by jí i v 75 letech mohly závidět i mnohem mladší ročníky.

Vondráčková za pár dní startuje své turné s názvem Helena Show, které bude probíhat po celý letošní rok. Není tedy divu, že si ještě před začátkem dopřála odpočinkovou dovolenou.

„75? To není možný. Těším se na vás,“ napsala fanynka, která se nepochybně chystá na jeden z budoucích koncertů. „Heleno, jste stále neskutečná,“ přidal se další sledující. „Prostě bohyně,“ zaznělo v dalších komentářích. Zpěvačka nejspíš sama nestíhala číst pozitivní komentáře, které se pod příspěvkem hemžily. „Neskutečná Helena,“ přidala se nakonec i slovenská modelka Andrea Verešová.

Helena má stále plno pohybu, což dokazují i její koncerty, které jsou plné tanečních sestav. Zpěvačka zbožňuje také cestování a tak není divu, že je s tolika aktivitami stále ve formě.

Zdroj: Redakce, Instagram Heleny Vondráčkové; Náhledový obrázek: Lukáš Malý/Wikimedia Commons

error: Content is protected !!