Vztahy s královskou rodinou jsou stále na bodu mrazu: Harry musel přespat v londýnském hotelu, bratr ho nepřijal

Princ Harry přiletěl do Londýna hned poté, co se dozvěděl o rakovině svého otce. Ačkoliv musel letět běžnou linkou, nejspíš nečekal, že nakonec bude muset nakonec ještě i přespat v hotelu.

Vztahy mezi Harrym a Williamem jsou už delší dobu na bodě mrazu. Dalo by se ale očekávat, že se po diagnostikování rakoviny jejich otci, králi Karlu III., alespoň dočasně všechno změní. To se ale nestalo.

Princ William má v posledních dnech skutečně napilno. Jelikož byla jeho žena v nemocnici, musel se starat o děti. Nyní má i plno pracovních povinností, jelikož jeho otec podstupuje léčbu rakoviny. Princezna Kate se má po operaci břicha zotavovat několik měsíců, takže Williamovy povinnosti budou nejspíš přibývat i nadále.

Princ Harry přiletěl z Kalifornie sám, se svým otcem měl strávit jen krátkých 30 minut. Poté se odebral do jednoho z londýnských hotelů, kde přespal. Pravděpodobně se pro něj v obrovském paláci místo na přespání nenašlo, protože jej bratr nepřijal.

Meghan Markle mezitím zůstala doma v Americe a starala se o děti. Ona sama se pravděpodobně do Londýna nehrne, protože zde má bohužel čím dál horší pověst.

Zdroj: Autorský text, redakce, People, Independent; Náhledová fotografie: Openverse

error: Content is protected !!