Kevin Costner je opět single: Manželka po osmnácti letech požádala o rozvod

Vztahy hollywoodských celebrit v posledních měsících prochází velkými krizemi a některé z nich vedly dokonce k rozvodu. Po nečekaném oznámení rozpadu manželství Reese Witherspoon přichází na řadu i ikonický herec Kevin Costner, který je po letech opět single.

Za žádostí o rozvod stojí jeho manželka, Christine Baumgartner. Podle webu TMZ podala žádost v pondělí po 18 letech vztahu s odkazem na nesmiřitelné rozdíly. Rovněž si vyžádala společnou péči o jejich tři děti: Caydena (15), Hayes (14) a Grace (12).

Zástupce společnosti Costner pak tuto zprávu potvrdil v oficiálním prohlášení: „Nastaly okolnosti, které se odehrály mimo jeho kontrolu a vedly k tomu, že se pan Costner musel podílet na zrušení manželství,“ uvádí The Hollywood Reporter.

Costner a Baumgartner tvořili pár od roku 1999, následoval rozchod a v roce 2003 se dali opět dohromady. O rok později proběhla svatba na Costnerově ranči poblíž Aspenu v Coloradu. Bylo to jeho druhé manželství, herec má již dospělé děti z předchozích vztahů.

Zdroje: TMZ, The Hollywood Reporter; Náhledový obrázek: Georges Biard/Wikimedia Commons

error: Content is protected !!