Meghan má údajně prince Harryho dost: Je rozvod na spadnutí?

Prince Harry and Meghan Markle visit District Six Museum

Vztah mezi princem Harrym a herečkou Meghan Markle se před lety zdál jako jako romantický příběh, který měl šťastný konec. O pět let později se ale stále více mluví o krizi, která mezi královským párem údajně je.

Když se před třemi lety rozhodli opustit královskou rodinu a vzdali se svých privilegií, zdálo se, že konečně začnou žít v harmonii bez nátlaku, kterému jakožto členové britské královské rodiny museli čelit. Opak se však stal pravdou.

Byť se chtěli údajně dle svých slov dostat ze spárů médií, jejich následné konání svědčí o něčem jiném. V rámci dokumentu od Netflixu i Harryho autobiografické knihy očernili královskou rodinu a rozčeřili už tak neklidné vody.

Tato vzájemná souhra je ale údajně minulostí. Harry a Meghan už spolu prý nejsou šťastní, a tak se rozhodli jít každý svou cestou.

Konec jejich manželství však podle mnohých musel jednou přijít. Bývalý komorník princezny Diany zdůraznil v rozhovoru na GB News, že konec vztahu nastal, protože si Harry „uvědomil Meghaninu pravou tvář“.

Podobný názor zastává největší kritik vévodského páru, Tom Bower, novinář a odborník na britskou královskou rodinu. Dle deníku Marca podotýká, že „Meghan je Harrym unavená“ a patrně začali žít odděleně.

Faktem zůstává, že se Meghaniny sny o životě v luxusu a celosvětové popularitě rozplynuly jako pára nad hrncem, a Harry pro ni není už takovou výhrou jako na začátku jejich známosti. My v redakci ansu.cz vyčkáváme na zprávy o tom, jak to s jejich manželstvím doopravdy je a o vývoji vás budeme informovat.

Zdroje: Daily Mail, Marca, GB News, redakce; Náhledový obrázek: eNCA/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!