Arnold Schwarzenegger v novém dokumentu mluví o své nevěře: „Způsobil jsem bolest své rodině. Budu s tím žít do konce života“

Arnold Schwarzenegger je bezesporu kulturistickou a hereckou legendou. Po léta se kolem něj pohybovalo nespočet žen, a byť byl ženatý, nezabránilo mu to porušit slib vyřčený při obřadu. Nyní ve svém novém dokumentu, který bude vysílán na Netflixu, promlouvá o své kariéře, ale i nevěře. Prozradil, jaký dopad měla na jeho manželství.

Jde o dokument, který pokrývá život nejslavnějšího kulturisty historie a jedné z nejikoničtějších hvězd kinematografie. Diváci mohou vidět cestu z jeho rodného Rakouska až do dosažení „amerického snu“. Prostřednictvím tří kapitol odděluje Arnold svůj osobní život a profesionální kariéru, uvádí web Digital Spy. Dokument režírovala Lesley Chilcott.

„Arnold poskytuje divákům kontext a vhled do tří klíčových kapitol svého života: Arnolda jako sportovce, Arnolda jako herce a Arnolda jako Američana,“ uvedl Netflix.

Herec v něm také promluvil o své nevěře a naznačil, že šlo o chybu, která se podepsala na jeho životě. V upoutávce na dokument je tato kapitola nastíněna. Od roku 1986 byl ženatý s Marií Shriverovou, neteří prezidenta Johna F. Kennedyho, a měl s ní čtyři děti, podotýká deník Mirror. Nicméně v roce 2011 vyšlo najevo, že měl poměr se služkou ve své domácnosti a měl s ní dítě. Manželství tak po 25 letech skončilo.

„Lidé si budou pamatovat moje úspěchy a budou si pamatovat i ty neúspěchy. Bylo to velmi těžké pro mé manželství a pro můj vztah s mými dětmi,“ přiznává v ukázce. „Způsobil jsem bolest své rodině. Budu s tím muset žít do konce života.“

Zdroje: Digital Spy, Mirror, Netflix; Náhledový obrázek: Gage Skidmore/Openverse

error: Content is protected !!