Jennifer Aniston se po 27 letech setkala s dětskou hvězdou z Přátel. Video z jejich shledání nadchlo fanoušky

Přátelé navždy. Něco podobného se muselo honit hlavou oběma herečkám ze slavného seriálu Přátelé, které na sebe narazily po takřka třiceti letech a to úplnou náhodou. Jak dokazuje samotné video, obě herečky byly opravdu dojaté a tím dostaly i mnoho jejich sledujících.

Oblíbená herečka Jennifer Aniston se znovu setkala se svou kolegyní z branže, herečkou Mae Whitman, a to po dlouhých 27 letech poté, co hostovala v jejím oblíbeném sitcomu Přátelé. Jennifer hrála v oblíbeném seriálu Rachel Greenovou, zatímco Mae se objevila jako skautka Sarah Tuttle v epizodě The One Where Rachel Quits z roku 1996.

Tato hvězdná dvojice na sebe narazila během středečního natáčení pořadu Live with Ryan and Kelly, kde obě propagovaly své nové projekty. ,,Panebože, chtěla jsem tě jen pozdravit, protože jsi ke mně byla tak milá,“ řekla čtyřiatřicetiletá Mae Whitman čtyřiapadesátileté Jennifer Aniston na videu, které zachycuje jejich srdceryvné setkání.

,,Navždy mi to zůstalo v paměti,“ pokračovala, než Jennifer objala. ,,Je tak hezké tě vidět. Jsi úžasná.“ V době jejího hostování v seriálu Přátelé bylo Mae Whitman pouhých osm let – a tato práce byla jednou z jejích prvních hereckých příležitostí.

Mae následně sdílela na svém profilu na Instagramu snímek s legendární Jennifer Aniston, který doprovodila popiskem: ,,Zářivá @jenniferaniston mi dala pocit, že jsem vítaná a milovaná“.

ZdrojNY Post, Prima cool; Náhledový obrázek: Jennifer Aniston/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!