Dcera expremiéra Grosse měla autonehodu: Denisa (25) nabourala do vozu s rodinou

Dcera expremiéra Stanislava Grosse (†45) měla autonehodu. Denisa Grossová (25) se svým luxusním vozem značky Audi nezvládla zatáčku na mokré vozovce a nabourala do auta, ve kterém cestovala rodina.

Denisa Grossová si před několika dny užívala na večírku Milana Peroutky a všechno se zdálo jako sluncem zalité. Netrvalo dlouho a Denisa zažívá těžké chvilky. Nabourala do vozu, ve kterém jela rodina. Zranění utrpěl spolujezdec Grossové, rodině v nabouraném autě se nejspíš nic vážného nestalo.

Denisa Grossová největší pravděpodobností podcenila pomalou jízdu na mokré vozovce. „V ulici Mezichuchelská slečna Grossová vjela do mokré zatáčky, jela ‚jako pra*e‘ a napálila to rodiny v bílém Volkswagenu,“ řekl svědek Expresu.

Denisa Grossová se k nehodě zatím sama nevyjádřila, její sestra Natálie však s médii pár slov prohodila. „Vím, že sestra měla nehodu, ale naštěstí se nikomu nic nestalo,“ sdělila.

Grossová nabourala Audi RS3, která stojí i víc než dva miliony korun, po bouračce z něj však mnoho nezbylo – celou přední stranu auta má nenávratně zničenou. Snad si tedy příště rychlou jízdu rozmyslí.

Zdroj: Expres, Blesk, Instagram; Náhledový obrázek: Extra.cz/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!