Jaromír Soukup ukázal svůj domov při narozeninové oslavě Rozárky: Prosbě zoufalé Agáty nevyhověl a dceru si nechal u sebe

Jaromír Soukup

Mediální magnát Jaromír Soukup (55) ve středu přichystal pro svou dceru Rozárku oslavu k 1. narozeninám, ukázal při tom i kousek svého domova. Radost s ním ale nesdílela Agáta Hanychová (38), která chtěla dceři přichystat oslavu ve čtvrtek, Soukup jí však nevyhověl.

Jaromír Soukup ze svého soukromí příliš mnoho informací neodhaluje, nejspíš však chtěl svým fanouškům ukázat, jak dobrý tatínek je. V jednom z jeho nejnovějších příspěvků ukázal, jak vypadala narozeninová výzdoba v jeho domě — nechyběly balónky, dárky a samozřejmě ani narozeninový dort plný ovoce.

 „Přípravy na oslavu v plném proudu,“ napsal podnikatel k fotografiím a vzápětí se pod příspěvkem strhla lavina komentářů, kde lidé Soukupa kritizovali. Ten si z toho však nic nedělal a na komentáře nereagoval.

Není pochyb, že byl Jaromír Soukup šťastný jako blecha. Radost ale nesdílela Agáta, která chtěla pro dceru přichystat oslavu ve čtvrtek, s tím však Jaromír nesouhlasil a dceru si nechal u sebe. „Prosila jsem tatínka Rozárky, aby mi vrátil dceru dřív, když má ty narozeniny, ale neustoupil a dovezl ji až v šest večer, jak ustanovil soud!“ řekla zoufalá Agáta pro deník Blesk.

Soud mezi Hanychovou a Soukupem totiž stále není u konce. Není žádným tajemstvím, že bývalí partneři mají stále velký problém spolu vycházet.

Zdroj: Autorský text, Ansu, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!