Výdělky Hanychové dosahují téměř milionu měsíčně: Agáta se brání, že jí z peněz zbývá jen „kousínek“

Agáta Hanychová

Influencerka Agáta Hanychová (38) se umí pořádně otáčet. Stará se o tři děti, vaří, uklízí a do toho se věnuje práci na plný úvazek. Když nedávno spustila novou show s Ornellou Koktovou, začalo se jí dařit ještě více. A to tolik, že to nejspíš sama nečekala.

Show Agáta a Ornella se rychle začala těšit velké oblibě fanynek a během chvíle se zařadila mezi pět nejúspěšnějších podcastů v Česku. Mnohé fanynky nechápou, jak Agáta vlastně všechno stíhá.

Není těžké si spočítat příjmy Agáty a Ornelly z jejich společného podcastu na HeroHero. Aktuálně mají okolo 5 800 odběratelů, z nichž si každý platí 6 € (cca 150 Kč) měsíčně. To po odečtení 10% provize platformy vychází na příjemných 780 000 Kč měsíčně.

Donedávna byl hlavní Agátin příjem její Instagram, který jí určitě několik stovek tisíc měsíčně vydělá. K tomu občas vyráží na různé akce, za které má nepochybně také slušně zaplaceno. Jak Agáta sama řekla, takové akce si poctivě vybírá a jen tak nějakou nabídku nepřijímá. Není tedy pochyb, že její hrubé příjmy skutečně atakují milion měsíčně.

A co k tomu influencerka říká? Ano, prý vyděláváme miliony. Když si to každý vezme, vynásobí těmi eury a spočítá, vyjde mu opravdu hezká částka. Ta se ale dělí mezi mě, Ornellu, produkci a ještě Herohero, tak nám z toho zbyde opravdu kousínek. Nejsou to takové částky. Mě hlavně baví ten projekt, který jsme s Ornellou vymyslely,“ prozradila pro portál Super. Otázkou zůstává, co je pro Agátu „kousínek“.

Agáta prozradila, že měla s Ornellou předem domluvené, že si budou výdělky ze svého podcastu poctivě dělit na polovinu. „My jsme úplně rovnocenný partnerky. Určily jsme si to, než jsme s tím začaly. Řídily jsme se pravidlem, že pořádek dělá přátele, a klape nám to,“ řekla pro deník Blesk.

Zdroj: Autorský text, Ansu, Super, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!