Herečka Jane Fonda umí stárnout! V 85 letech ohromila v odvážném overalu

Ve společnosti nejrůznějších celebrit se na festivalu v Cannes objevila i herečka Jane Fonda (85), která vypadala naprosto úchvatně.

Ohromila pravděpodobně i své neméně slavné kolegy a je vzorem mnoha lidí, kteří chtějí v jejím věku vypadat stejně. Herečka si na akci oblékla černý overal s flitry, který by se k jejímu věku mohl zdát poněkud odvážný. Jane jej však nosila s lehkostí a vypadala nádherně.

Pro Jane je důležité se cítit především pohodlně a proto nezvolila šaty s podpatky, které by do pohodlnosti mohly mít daleko. Černý overal ale splnil svůj úkol nad očekávání skvěle.

Herečka sklidila na svůj outfit velký počet pozitivních komentářů. „Vždy stylová!,“ zněla slova jednoho ze sledujících. „Doufám, že jednoho dne budu jako vy,“ psaly mnohé fanynky.

Jane Fonda je hvězdou seriálu Grace a Frankie, který je dostupný na Netlixu. V tomto komediálním seriálu jí manžel uteče za jiným mužem. Jane, která zde ztvárňuje Grace, se sbližuje s Frankie. Společné mají jen to, že jejich manželé spolu teď randí.

Zdroj: Redakce, Instagram; Náhledový obrázek: Georges Biard/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!