Dceru (3) a přítele Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu auto

berenika kohoutová

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová nedávno zažívala perné chvíle. Když se procházela po Praze se svým partnerem a dcerou Lolou (3), stalo se něco, co je noční můra každé maminky. Tříletou holčičku i s jejím tatínkem totiž srazilo na přechodu pro chodce auto.

Berenika Kohoutová se na svých Instagram Stories sdílela příběhy, ze kterých běhá mráz po zádech. Její dceru a partnera srazil na přechodu nepozorný řidič, takže museli být oba převezeni do nemocnice.

„Vy všichni, dávejte na sebe pozor. Když přecházíte na přechodu, možná se radši zastavte, i když máte pocit, že vás dotyčný řidič určitě vidí,“ apelovala Kohoutová na fanoušky.

Bereničin partner Kryštof utrpěl ve finále větší zranění než Lola, jelikož při nehodě chránil zejména dceru. Podle zpěvačky jsou však oba v pořádku.

Podle deníku Aha! nebyla holčička ve vážném stavu. I sama zpěvačka později potvrdila, že je Lola v pořádku, a zároveň poděkovala záchranářům, kteří se o její dceru postarali. „Byli opravdu úžasní,“ dojímala se na Stories.

Zdroj: Aha!, Instagram Bereniky Kohoutové; Náhledový obrázek: Pavel Hrdlička/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!