Natalie Portman by se nebránila návratu do Star Wars: „Jsem tomu otevřená“

Sága Star Wars, kterou vytvořil George Lucas, se v průběhu let povážlivě rozšířila. Po filmových pokračováních i seriálových spin-offech se tak nabízí otázka, zdali se nedočkáme dalšího pokračování. Někteří z herců, ať z původní trilogie či následné, by se tomu rozhodně nebránili.

Jednou z nich je Natalie Portman, která ztvárnila postavu Padme Amidaly. V roce 2005 se však po vydání třetího dílu Pomsta Sithů rozloučila s galaktickým vesmírem. A od té doby mnoho fanoušků volalo po jejím návratu.

Byť mnoho postav zemřelo, mohli jsme je díky prequelům nebo příběhům odehrávajícím se před filmy Lucase opět spatřit. To je například případ Haydena Christensena, kterého jsme mohli téměř po 20 letech vidět v roli Dartha Vadera. Nabízí se tak možnost, že se něco podobného stane i s postavou Portman.

V rozhovoru s magazínem GQ Portman objasnila svůj postoj. Sice jí nebylo prozatím nabídnuto, aby se své role opět zhostila, je tomu však otevřena. „Nemám o tom žádné informace. Nikdo mě nežádal, abych se vrátila, ale jsem tomu otevřená,“ řekla.

Ačkoliv prozatím neexistují veřejně známé plány, v nichž by její postava mohla opět obživnout, fanoušci Star Wars by její návrat uvítali. Na druhou stranu kritici poukazují na to, že by bylo komplikované znovu vysvětlit část historie této postavy, obzvláště téměř o dvě dekády později s hereččinou zjevnou fyzickou proměnou, podotýká web Variety.

Zdroje: GQ, Variety; Náhledový obrázek: Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů/20th Century Fox

error: Content is protected !!