Dcera Evy Holubové vysvětlila, proč nemá příjmení po tátovi

eva holubová

Herečka Eva Holubová je aktivní na sociálních sítích a často se ukazuje i ve společnosti. Nikdy však neukazuje svého manžela. Nyní její dcera Karolína prozradila, že své příjmení nemá po svém otci.

Karolína Holubová se často objevuje ve společnosti se svou maminkou, jejího otce byste tam však neviděli. Ačkoliv by se mohlo zdát, že s ním v kontaktu není ani ona, ani Eva Holubová, opak je pravdou.

Výtvarník Miroslav Zdeněk se s Evou Holubovou neoženil ani poté, co už spolu měli dceru Karolínu. To je ve finále i důvod, proč děti nemají jméno po tátovi. „Když jsme přišli na svět, rodiče ještě nebyli manželé a my dostali příjmení po mámě. Vzali se až v Americe v roce 2009 na popud Miloše Formana, a pak už jsme nic neměnili,“ přiznává pro deník Aha!.

Karolína se svou maminkou spolupracuje na mnoha užitečných projektech, mezi které patří například projekt Menopauza není pauza. S tím, že má jméno po Evě Holubové, určitě nemá problém. I sama herečka uznala, že spolu mají výjimečný vztah. „Ano, byly jsme si blízké a podobně naladěné odjakživa. Porodila jsem si nejlepší přítelkyni,“ řekla pro portál Novinky.

Zdroj: Aha!, Novinky; Náhledový obrázek: che/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!