Vztah naruby: Richard Genzer dostal od exmanželky auto

Většinou to bývá naopak a právě muž dává své manželce drahé dárky. Richard Genzer byl však šťastný muž a pravděpodobně to měli ve vztahu se zpěvačkou a herečkou Lindou Finkovou naruby.

Zpěvačka Linda Finková je pracovitá žena, která si za svou kariéru vydělala už skutečně mnoho peněz. A jak s penězi nakládá? Kupuje si auta, která miluje. Radost však nedělá jen sobě, ale také svým partnerům.

Finková si svou lásku k autům financuje skutečně sama. „Já nečekám, že mi nějaký muž koupí auto. Auta si celý život kupuju sama. A dokonce je kupuju i svým mužům! Kupovala jsem už džíp, jaguara…, a jak můj bývalý manžel, tak můj současný partner to vždycky ocenili,“ prozradila deníku Sedmička.

„V současné době mám džíp, a to jak malý, tak velký. Nedám moc na značky a nekupuju úplně drahá auta, protože je to věc, která se může snadno rozbít nebo porouchat,“ dodala s tím, že má nejraději pohodlná auta.

Zpěvačka tak prozradila, že svému manželovi Richardovi Genzerovi skutečně koupila auto. On sám se tím však nikde nepochlubil. V současné době má herec spolupráci s nejmenovaným autobazarem, tudíž má pravděpodobně stejnou zálibu jako jeho teď už bývalá manželka. Ona si auta však narozdíl od něj musí platit.

Richard Genzer však Lindu Finkovou opustil už před mnoha lety kvůli jiné ženě. Ani s tou jí však vztah nevydržel.

Zdroj: Sedmička, iDnes, Instagram Richarda Genzera; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!