Dagmar Havlová končí s hraním: Už se mi moc nechce pracovat, přiznává

Dagmar Havlová

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (70) si už mnoho let slibuje, že nebude pracovat. Kromě herectví se věnuje také své nadaci a dalším činnostem, kvůli kterým jí nezbývá moc času na osobní život.

Dagmar Havlová se s příchodem svých 70. narozenin rozhodla, že už skutečně nebude pracovat. Po dotočení filmu, na kterém aktuálně pracuje, už se do dalších projektů už pouštět nebude. Herečka za celou svou dobu natočila více než 60 filmů a 350 televizních inscenací. Odpočinek si tedy rozhodně zaslouží.

„Musím teď dotočit film, který mám roztočený, ale asi jsem tuto kapitolu uzavřela. Už se mi moc nechce pracovat, chtěla bych trošku žít. Říkám to deset let a stejně to nešlo. Nadace, pak musím absolvovat společenské události… Ale ten film, co teď natáčím, je, myslím, poslední. Třeba přijde scénář, který mě uchvátí. Příběh ženy, který mě zaujme natolik, že bych ho chtěla točit. Ale ještě nepřišel,“ prozradila Dagmar pro portál Super.

Dagmar nedávno dotočila minisérii Vědma, což byla jedna z jejích posledních pracovních povinností. „V minisérii Vědma jsem přijala roli babičky. Své první filmové babičky. Ve skutečnosti jsem několikanásobnou babičkou už několik let a babičkuju moc ráda,“ napsala nedávno na své sociální sítě.

Herečka se na svém Instagramu nedávno pochlubila fotografií, na které je zcela bez makeupu a filtrů. Svým sledujícím tak ukázala, že i v 70 letech lze vypadat skvěle. Dagmar od svých fanoušků sklidila spoustu lichotivých komentářů.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!